Moje filozofie

Kdo jsem a proč se zabývám Kvantovou regresní terapií?

Všichni kráčíme cestou sebepoznání, jen někdo více vědoměji, jiný méně a někdo vůbec netuší, že by se něčím takovým měl zabývat. Dnes již nedokážu přesně určit ten moment, kdy se u mě z nevědomé cesty, stala cesta vědomá, ale vždy jsem nějak vnitřně cítil, že to co je nám předkládáno jako realita a co jsme schopni vnímat svými omezenými smysly, přece nemůže být všechno.

Od mládí se věnuji různým druhům bojových umění, kde jsem poznal celou řadu skvělých mistrů a učitelů, kteří mi postupně začali odkrývat a ukazovat, že nejsme jenom tím, co se na první pohled zdá, tedy pouze fyzické tělo a že existuje i nějaká vyšší síla (energie), se kterou se dá pracovat i na jiných úrovních... 

Postupně jsem se propracovával od relaxačních a autosugestivních technik sportovního tréninku, které byly v té době dostupné, až k různým formám meditací. Přečetl jsem za tu dobu spoustu knih, prošel celou řadou různých seminářů, zabývajících se seberozvojem a prací na sobě, cestoval za mistry bojových umění do zahraničí, šamany do Peru a mudrci do Indie a pozvolna si začal uvědomovat také to, že není všechno zlato, co se třpytí a že i přes to, vším čím jsem si prošel, se mi stále nedostává těch správných odpovědí, jak na sobě můžu opravdu kvalitně a do hloubky pracovat. 

Po všech těch letech, kdy už jsem si začal myslet, že jsem něco málo pochopil a mám některé věci zvládnuté, přišly životní zkoušky, které mi velmi jasně ukázaly, jak moc se pletu a kolik toho je ve mě ještě neodkrytého a nezpracovaného. Po jedné takové životní peripetii, kdy jsem přišel o práci, kterou jsem se zabýval většinu svého života (bezpečnostní složky) a s vědomím, že v tomto oboru jsem skončil, vyvstaly otázky - Co dál? 

V té době se ke mě dostalo jedno z videí Libora Smetany o metodě kvantové regresní terapie, velice mě oslovilo, přihlásil jsem se k němu na kurz a začaly se mi postupně otvírat další do té doby netušené možnosti práce na sobě. To co pro mě bylo do té doby pouze koníčkem (meditace, introspekce, práce s jinými lidmi...), se pro mě stalo plnohodnotným povoláním a dá se říci, že i určitým posláním. Kvantová regrese a komunikace s Vyšším Vědomím, je totiž opravdu úžasná a jedinečná metoda, jak můžete porozumět některým skrytým a hlubším souvislostem v sobě i mimo sebe. Jestli vás tato metoda nějakým způsobem oslovila a myslíte si, že je pro vás vhodná, neváhejte se na mě obrátit a společně si domluvíme sezení, kde se můžete dozvědět více, nebo se můžete zkusit rovnou objednat v sekci KONTAKT. Budu se těšit na osobní setkání s vámi.