KVANTOVÁ REGRESNÍ TERAPIE

Jak se připravit na Kvantovou regresní terapii?

Často se mě lidé ptají, je-li metoda Kvantové regrese bezpečná. Já jim na to odpovídám, ano je velmi bezpečná, nejhorší co se vám při ní může stát je, že se nikam nedostanete. Tím je myšleno, že z nějakého důvodu se nemůžete uvolnit a ponořit se do hlubšího stavu vědomí, hladiny Theta (tedy stavu, kterým denně procházíte, když usínáte, nebo když se ráno probouzíte...). Důvody proč se vám to nedaří, mohou být zpravidla různé, např. nadměrný stres, některá psychofarmaka, přílišná analytická mysl, přehnaná očekávání, nedostatek důvěry v samotný proces a jiné. KRT, není také vhodná pro lidi, kteří mají nějaký druh sluchového postižení, jelikož při uvádění do transu v hladině Theta, pracujeme s hlasem, nebylo by toto uvedení technicky proveditelné.

Pokud jste se rozhodli, že je pro vás metoda Kvantové regrese vhodná, je dobré připravit si dopředu nějaké dotazy (maximálně 5 otázek) a vyhradit si celý den pro sebe. Při Kvantové regresi, budete procházet opravdu hlubokým procesem sebepoznání a budete potřebovat určitý čas na zpracování informací, které během terapie obdržíte. Před samotnou terapií nepijte kafe, zelený čaj, ani jiné močopudné nápoje. Den před terapií se zkuste již pomalu "ladit" na to, co vás čeká a v žádném případě nechoďte na sezení pod vlivem alkoholu, či jiných návykových, nebo psychotropních látek.

Aby KRT proběhla pokud možno co nejlépe, je velmi důležité se v úvodní části uvolnit a otevřít se, se svými problémy, které jste přišli na terapii řešit. Dále je důležité, mít důvěru v samotný proces a v neposlední řadě ve mě, jako terapeuta. K tomu vám může pomoci úvodní rozhovor, který poskytuji zdarma a při kterém si můžeme vysvětlit některé nejasnosti, nebo pochybnosti, které u vás v souvislosti s terapií mohou nastat. Neváhejte se proto na mě obrátit v sekci KONTAKT a domluvit si vstupní pohovor.

Nejste-li dostatečně zběhlí v meditacích, koncentračních cvičeních, nebo alespoň v nějakém druhu relaxace, můžete si na níže uvedených obrázcích vyzkoušet vaši schopnost vizualizace. Zkuste se zadívat vždy několik vteřin, na přiložené obrázky. Po té si zavřete oči a před vaším vnitřním zrakem se pokuste tyto obrázky postupně vybavit. Pokud se vám to podaří, skvělé, pokud ne, nezoufejte, i tak můžete regresní terapii podstoupit. Jestliže jste zavřeli oči a před vaším vnitřním zrakem vidíte jen černočernou tmu, zkuste si obrázek alespoň nějakým způsobem představit. I neúplný, nebo ne příliš ostrý obraz se počítá. Já sám, jsem byl při prvních regresích se svými vizuálními schopnostmi na nule a i přesto byli právě ty první vizuálně jedny z nejzdařilejších...

žlutý ptáček
žlutý ptáček
červená květina
červená květina
modré auto
modré auto
pes a kočka
pes a kočka
strom ve větru
strom ve větru