THUIK

Technika hlubokého uvědomění, introspekce a kultivace.

Pokud patříte mezi ty, kteří na sobě již delší dobu pracují, máte za sebou alespoň tři úspěšné regresní terapie, Zabýváte se již nějakou dobu introspekcí, kultivací charakteru a svými nezpracovanými, negativními vlastnostmi, pak právě pro vás je zde: Technika hlubokého uvědomění, introspekce a kultivace (dále jen THUIK). Tuto techniku, vyvinul společně s bytostmi lásky a světla, lektor kvantové regresní terapie v ČR - Libor Smetana. Jedná se o mimořádnou možnost, ještě hlubší a intenzivnější práce na sobě, zjištění kým doopravdy jste a co za negativní vlastnosti vám brání v postupu na vaší duchovní cestě. V průběhu THUIKu, nad vámi dohlíží vysoké světelné bytosti,

konkrétně Géniové Merkurské Sféry (dále jen GMS) a procházíte ještě hlubší úrovní vědomí (hlubším transem), než při technice Kvantové regresní terapie. 

Na začátku THUIKu, jsou vám GMS, odhaleny tzv. váčky, ve kterých jsou obsaženy vaše negativní, nezpracované vlastnosti, které vás v současném životě nejvíce ovlivňují a brzdí. Každý váček v sobě obsahuje soubor různě nakombinovaných vlastností, které jste si sami svými nespočetnými inkarnacemi nashromáždili a v současném životě, se pak navenek projevují prostřednictvím vašeho charakteru. Ti co na sobě již nějakou dobu pracují, mi jistě dají za pravdu, že zbavit se některé, obzvláště hluboce zakořeněné negativní vlastnosti, je téměř nadlidský úkol. Za pomoci této techniky nejen, že jsou vám vaše negativní vlastnosti naplno odhaleny, ale pokud zároveň proběhne i upřímná sebereflexe a pochopení, jsou vám některé povahové vlastnosti sníženy třeba i o několik desítek procent a to už je opravdu mimořádná pomoc na vaší duchovní cestě. 

Pro lepší názornost, si můžete představit, že za každým takovým váčkem (souborem negativních vlastností), se skrývá 50, 100, 200, nebo třeba i 300 minulých životů. V průběhu THUIKu, průměrně procházíte 3 - 5 váčků, kdy z každého tohoto váčku, je vám z oněch 50 až 300 životů, pro názornost a pochopení vybrán 1., 2., nebo třeba 3. minulé životy. To znamená, že pokud za celou terapii projdete např. 3. váčky, může to být současně třeba až 900 životů. To ale není všechno, protože tyto životy jste opravdu neprožili v lásce a světle, jsou vám po té co projdete procesem porozumění, všechny změněny na životy pozitivní. Věřte mi, že takovýto hluboký zásah, budete opravdu intenzivně vnímat i v tom současném životě.

Že to zní neuvěřitelně? To tedy máte pravdu a vězte, že stejně jako technika Kvantové regresní terapie, nám i technika THUIKu, byla dána bytostmi lásky a světla, poprvé v historii celého lidstva. Byla by tedy škoda, pro ty co to s prací na sobě myslí opravdu vážně, této jedinečné příležitosti nevyužít.